Ana içeriğe atla

"Wings for Life World Run" etkinliğine katılım başvuruları başladı

Wings

"Wings for Life World Run" etkinliğine katılım başvuruları başladı

Omurilik sakatlanmalarını önlemek için yapılan araştırmalara destek amacıyla Antalya'nın Alanya ilçesinde, 4 Mayıs 2014'te düzenlenecek "Wings for Life World Run" etkinliğine katılım başvuruları başladı.

Türkiye ayağı 4 Mayıs 2014'te Alanya'da start alacak etkinliğin kayıtlarının başladığı belirtildi. Katılımcılar detaylı bilgiyi "www.wingsforlifeworldrun.com" internet sitesinden alabilecek.

Tüm dünyada "Koşamayanlar için koşuyoruz" sloganıyla omurilik felcine dikkat çekmek ve dünya çapında bilim araştırmalarına fon toplamak amacıyla gerçekleştirilecek etkinlik, Alanya'da Kızıl Kule'nin 50 metre önünden başlayacak ve Antalya'ya doğru sahilin yanındaki ana yoldan devam edecek.

Koşunun formatı gereği sabit bir bitiş çizgisi olmayacak. Bunun yerine yarışmacılar, başlangıç sinyalinden yarım saat sonra onların arkasından ilerleyen ve geçildikçe elenecekleri resmi yakalama arabasının önünde koşacaklar. Yakalama arabası, bir koşucuyu geride bıraktığında, o kişi için koşu sona ermiş olacak. Koşmaya devam eden son erkek ve kadın, etkinliğin dünya birincileri olacaklar.

Yorumlar ( )

Yorum yap

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.

Restricted HTML

  • İzin verilen HTML etiketleri: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
back to top